Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 7 vendég befogadására alkalmas, a 2 hálószobás Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa Foz do Iguaçu olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Tancredo Neves híd, 10 percnyi autóútra található.
A Parque Nacional do Iguaçu 1 km-re, míg a Guira Oga nagyjából 5 km-re van az 1 fürdőszobás villától. A Foz do Iguaçu városi ingatlan egy 15 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Kolibrikert.
A Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A konyhában továbbá elektromos vízforralót, sütőt és konyhai edényeket is kínálnak. A vendégek a Casa do Chef étteremben vacsorázhatnak, amely 650 méterre található. A Foz do Igauacu/Cataratas nemzetkozi repülőtér 5 km-re helyezkedik el a Foz do Iguaçu városi nyaralótól.
- Helyi látnivalók
- Duty Free Shop Puerto Iguazu2,7 km
- Supermarket Route 12 SRL2,9 km
- Caracol Internacional Viajes y Turismo3,6 km
- Iguazu Kaszinó3,1 km
- Punto Iguazú bevásárlóközpont3,5 km
- Punto Iguazu Shopping3,6 km
- Frontier Centre2,7 km
- Espaço das Américas4,7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Öltöző
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa milyen messze van a Foz do Igauacu/Cataratas nemzetkozi repülőtértől?
A Foz do Igauacu/Cataratas nemzetkozi repülőtér és a Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa?
A Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a villa?
A villa kapacitása 7 főig terjed. - ❓
Az ingatlan konyhával berendezett?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa vendégei vagyunk?
Foz do Iguaçu nevezetességei közé tartozik a Catuaí Palladium Bevásárlóközpont és a Parque Nacional do Iguaçu, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók a Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa területétől. Ezenkívül a Guira Oga (5 km) szintén ajánlott a látogatásra.